Scroll down
Repertuar

Zapowiedzi

komediodramat

JUTRO BĘDZIE NASZE

20 czerwiec

„Nawet na służącą się nie nadajesz!”, mówi do Delii jej mąż, jedną ręką zabierając jej wypłatę, a drugą wymierzając siarczysty policzek. Nieśmieszne? A może jednak dobrze się będziecie bawić w tym (nie)miłym towarzystwie? „Jutro będzie nasze” – mocny, a jednocześnie zabawny i pełen emocji kobiecy głos, który stał się jednym z największych przebojów kinowych we Włoszech, wyprzedzając w tamtejszym box office nawet „Barbie” Grety Gerwig i „Oppenheimera” Christophera Nolana

Zobacz więcej

horror

EGZORCYZM

21 czerwiec

Zdobywca Oscara RUSSELL CROWE jako grający w horrorze aktor, który pada ofiarą demona. Nowy film producenta „HALLOWEEN” i twórcy serii “KRZYK”.

Zobacz więcej

biograficzny

JEDNO ŻYCIE

21 czerwiec

Dwukrotny zdobywca Oscara ANTHONY HOPKINS jako sir Nicholas Winton, który tuż przed wojną ocalił ponad 600 dzieci z rąk hitlerowców. Jego historia ujrzała światło dzienne dopiero po 40 latach i wzruszyła miliony ludzi na całym świecie.

Zobacz więcej

dramat psychologiczny, wojenny

TRZECIA CZĘŚĆ NOCY

27 czerwiec

"Trzecia część nocy" to pełnometrażowy debiut fabularny Andrzeja Żuławskiego, oparty na autentycznych doświadczeniach z czasów II wojny światowej.

Film to brutalna i zarazem poetycka wizja świata w trakcie katastrofy.

Zobacz więcej

animacja, familijny

BASIA. JESTEM W SAM RAZ

28 czerwiec

Basia ma charakterek i mówi, co myśli. I co czuje. Misiek Zdzisiek też – bo lubi robić to, co Basia. Rezolutna pięciolatka i przyjaciele powracają w nowej odsłonie adaptacji uwielbianych książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak!

Zobacz więcej

animacja, familijny, przygodowy

WIELKA PRZYGODA NINY

28 czerwca

Nagradzany film nominowanych do Oscara twórców „Kota w Paryżu” to piękna i ujmująca animacja pełna napięcia, humoru i jedynej w swoim rodzaju przygody!

Zobacz więcej

horror, sci-fi

CICHE MIEJSCE. DZIEŃ PIERWSZY

28 czerwiec

Sam,wybiera się ze swoim kotem Frodo do Nowego Jorku, jednego z najgłośniejszych miast na świecie. Jak się okaże będzie to najgorszy możliwy dzień na wizytę w tym mieście - pierwszy dzień inwazji kosmitów na Ziemię i początek cichego chaosu.

Zobacz więcej

animacja, komedia, przygodowy

GRU I MINIONKI: POD PRZYKRYWKĄ

5 lipiec

Gru, ulubiony super-złoczyńca świata, powraca w ekscytującej, nowej, mocno oczekiwanej odsłonie komedii animowanej „Gru i Minionki: Pod przykrywką”

Zobacz więcej

dramat

OBUDŹ SIĘ

5 lipiec

To trzymająca w napięciu, momentami okrutna, historia kibolskich porachunków, ale przede wszystkim to poruszający portret dziewczyny, która musi zmierzyć się ze stratą najbliższej osoby.

Zobacz więcej

czarna komedia

HUMANITARNA WAMPIRZYCA POSZUKUJE OSÓB CHCĄCYCH POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO

12 lipiec

Takiej historii o wampirach jeszcze nie widzieliście! Ta niesamowita czarna komedia to pozycja obowiązkowa dla fanów serialu „Wednesday” Tima Burtona, która została doceniona na wielu międzynarodowych festiwalach. Film zdobył już 19 nagród i ponad 20 nominacji, w tym aż 4 statuetki na ubiegłorocznym MFF w Wenecji.

Zobacz więcej

dramat, sci-fi

KRÓLESTWO ZWIERZĄT

12 lipiec

„Królestwo zwierząt” to najnowszy film w reżyserii Thomasa Cailleya, nagrodzony pięcioma Cezarami, najważniejszymi nagrodami filmowymi we Francji. Zbierający entuzjastyczne recenzje (aż 84% pozytywnych opinii na portalu Rotten Tomatoes!) hit francuskich kin (ponad 1 milion widzów!) opowiada o rodzinie próbującej odnaleźć się w świecie genetycznej epidemii.

Zobacz więcej

animacja, przygodowy, familijny

ARKA NOEGO. AHOJ PRZYGODO!

19 lipiec

Jedna Arka Noego, dwie myszy, setki zwierząt i tysiące kłopotów! Czy piosenka jest dobra na wszystko? To się okaże, gdy przedstawiciele rozmaitych gatunków zorganizują muzyczny konkurs na najsłynniejszej łajbie świata! Oto niezwykle oryginalna, zabawna i rozśpiewana wersja jednej z najbardziej znanych historii wszech czasów.

Zobacz więcej

western

HORYZONT. ROZDZIAŁ 1

19 lipiec

Zrealizowana z epickim rozmachem wielowątkowa opowieść o ludziach, którzy ryzykują wszystko, by spełnić swoje marzenia na dalekim amerykańskim zachodzie. Film Kevina Costnera, zdobywcy dwóch OSCARÓW, twórcy nagrodzonego siedmioma NAGRODAMI AKADEMII „Tańczącego z wilkami”.

Zobacz więcej

Przejdź do treści