Scroll down
Repertuar

Zapowiedzi

akcja

NIEZNISZCZALNI 4

29 wrzesień

Stara gwardia twardzieli powraca w towarzystwie młodszego pokolenia gwiazd kina akcji, by ocalić świat przed trzecią wojną światową.

W ręce terrorystów wpada broń masowej zagłady o mocy zdolnej zniszczyć całą planetę. Barney Ross i jego niezniszczalna ekipa wkraczają do akcji, by zapobiec wojnie Rosji z USA.

Zobacz więcej

thriller, dramat

DOPPELGÄNGER. SOBOWTÓR

29 wrzesień

„Doppelgänger. Sobowtór” jest filmem inspirowanym prawdziwymi historiami polskich agentów specjalnych PRL, którzy kradli cudzą tożsamość, budując na tym fałszywe relacje i swoją karierę szpiegowską.

Zobacz więcej

dokumentalny

WIRAŻ

5 październik

Fascynujący i jednocześnie wzbudzający wiele pytań świat dziecięcego kartingu.

Zobacz więcej

komediodramat, obyczajowy

ŚWIĘTO OGNIA

6 październik

Miłość, której nie da się zapomnieć, pasja i cena sukcesu – to wszystko w nowym filmie ukochanej reżyserki Polaków – Kingi Dębskiej („Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa”, „Zupa nic”).

Zobacz więcej

dokumentalny

ULMOWIE. BŁOGOSŁAWIONA RODZINA

6 październik

Film ten nie jest już w pierwszej kolejności filmem o zbrodni i nienawiści, lecz o nadziei i miłosierdziu. Jest opowieścią o dobru, które pokonuje zło; o sensie poświęcenia; o człowieczeństwie, które triumfuje…

Zobacz więcej

akcja, thriller

SOUND OF FREEDOM. DŹWIĘK WOLNOŚCI

6 październik

Jeden z największych filmowych fenomenów współczesnego kina! Zamrożony przez mainstreamowych dystrybutorów przeleżał na półce 5 lat. Wykupiony dzięki publicznej zbiórce i mobilizacji dziesiątek tysięcy widzów trafił z początkiem lipca do amerykańskich kin i wywrócił letni box office do góry nogami.

Zobacz więcej

animacja, familijny, przygodowy

PSI PATROL: WIELKI FILM

13 październik

Ulubieńcy najmłodszej widowni znowu na dużym ekranie!

"Psi Patrol: wielki film" to kontynuacja przeboju z 2021 roku.  Tym razem urocze psiaki czekają nowe niebezpieczne wyzwania.

Zobacz więcej

dramat, historyczny

CHŁOPI

13 październik

Polski kandydat do Oscara w kategorii Najlepszy Film Zagraniczny.

Owacjami na stojąco publiczność prestiżowego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto nagrodziła twórców filmu „Chłopi” po jego światowej premierze. Również pierwsze recenzje pełne są zachwytów nad animacją malarską w reżyserii DK i Hugh Welchmanów.

Ten film powinien zobaczyć każdy !

Zobacz więcej

kryminał, dramat

CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA

20 październik

"Czas krwawego księżyca" to najnowszy film jednego z najważniejszych współczesnych reżyserów-Martina Scorsese.

Film oparty jest na głośnej powieści z gatunku literatury faktu autorstwa Davida Granna.

Była ona na liście najlepszych powieści non-fiction magazynu "Time" roku 2017. Scenariusz napisał laureat Oscara® Eric Roth ("Forrest Gump", "Diuna").

Zobacz więcej

dramat psychologiczny

PIERWSZY DZIEŃ MOJEGO ŻYCIA

28 październik

Najlepszy psycholog wśród reżyserów, Paolo Genovese („Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” „The Place”) powraca z kolejnym filmem. „Pierwszy dzień mojego życia” to adaptacja jego własnej powieści i wzruszająca historia o trudnych chwilach w życiu oraz potrzebie rozpoczęcia wszystkiego od nowa.

Zobacz więcej

Przejdź do treści