Scroll down
Repertuar

Zapowiedzi

dramat religijny

THE CHOSEN IV /odc. 7 i 8/

7 marzec

„Boję się tego, co ma nadejść... Historia zbliża się do końca" – tymi słowami Jezusa rozpoczyna się kolejny, czwarty już sezon kultowego serialu "The Chosen".

Zobacz więcej

familijny

CUDOWNY CHŁOPAK. BIAŁY PTAK

8 marzec

Ekranizacja światowego bestsellera „CUDOWNY CHŁOPAK” porwała 1,5-milionową widownię w każdym wieku, dostarczając nie tylko znakomitej rozrywki, ale także wielkich wzruszeń i okazji do przemyśleń. Jej kontynuacja to kolejna niezwykła opowieść o potrzebie akceptacji, odwadze, miłości i walce o przetrwanie.

Zobacz więcej

dramat, wojenny

BIAŁA ODWAGA

8 marzec

Miłość, zdrada i poświęcenie w historii dwóch podhalańskich rodów wystawionych na najtrudniejszą próbę podczas niemieckiej okupacji. Czy miłość okaże się silniejsza niż więzy krwi?

Zobacz więcej

krótkometrażowe

KRÓTKOMETRAŻOWE FILMY FABULARNE NOMINOWANE DO OSCARA 2024

9 marzec

Zestaw najlepszych fabularnych filmów krótkometrażowych nominowanych do tegorocznych Oscarów. Rożne filmy i bogactwo emocji zamknięte w krótkiej formie.

Zobacz więcej

dokument fabularyzowany

CZTERY CÓRKI

9 marzec

Cztery córki” to połączenie fabuły, dokumentu, policyjnej rekonstrukcji i psychodramy. Film był jedną z największych niespodzianek tegorocznego konkursu głównego w Cannes.

Zobacz więcej

dramat

STREFA INTERESÓW

9 marzec

„Strefa interesów” to wybitna, w całości zrealizowana w Polsce, nowatorska reinterpretacja kina Zagłady, nagrodzona Grand Prix na festiwalu w Cannes oraz nominowana do Oscara w 5 kategoriach, w tym dla Najlepszego Filmu. Za muzykę odpowiada Mica Levi, a autorem zdjęć jest nominowany do Oscara Łukasz Żal („Zimna wojna”, „Ida”). To głęboko wstrząsające, otwierające oczy dzieło, które wychodzi poza ramy filmu – i przejdzie do historii kina.

Zobacz więcej

dramat

POKÓJ NAUCZYCIELSKI

21 marzec

Ten trzymający w napięciu dramat o konformizmie, rasizmie i buncie jest wnikliwym spojrzeniem poszukiwanie prawdy we współczesnym społeczeństwie. Reżyser pokazuje najważniejsze tematy publicznej debaty: o rasizmie, sprawiedliwości, odpowiedzialności, manipulacji o zasadach moralnych. Film otrzymał 5 Niemieckich Nagród Filmowych i nominację do Oscara.

Zobacz więcej

animowany, przygodowy

KUNG FU PANDA 4

22 marzec

W nowym przezabawnym rozdziale ukochanej serii ze studia DreamWorks Animation powraca ulubiony mistrz kung fu - Panda PO.

Zobacz więcej

thriller, kryminalny

ANATOMIA UPADKU

22 marzec

„Anatomia upadku” to absolutne wydarzenie – jeden z najgłośniejszych filmów roku, zdobywca pięciu nominacji do Oscarów (w tym dla Najlepszego Filmu), dwóch Złotych Globów, nagrodzony Złotą Palmą w Cannes.

Zobacz więcej

dramat, thriller

NÓŻ W WODZIE

28 marzec

Arcydzieło polskiego kina w reżyserii Romana Polańskiego.

"Nóż w wodzie" to dramat psychologiczny rozgrywający się między trzema osobami w pozasezonowym pejzażu mazurskich jezior.

Zobacz więcej

komediodramat

POWOŁANY 2

2 kwiecień

„Powołany 2” to kontynuacja internetowego hitu, który stał się fenomenem w sieci i dotarł do milionów widzów na całym świecie. Tym razem powraca na wielkim ekranie w gwiazdorskiej obsadzie.

Zobacz więcej

Przejdź do treści