Scroll down

Aktualności

Aktualności

Letnie poranki kinowe

9 lipca, 2024, 10:00

W okresie wakacji kino Regis zaprasza na dodatkowe letnie poranki. W każdy wtorek, (z wyjątkiem 27 sierpnia br) o godzinie 10.00 wyświetlany będzie dodatkowy seans filmowy dedykowany najmłodszym widzom.

Harmonogram projekcji:

LIPIEC:

– 9 lipca, godz. 10.00: „Wielka przygoda Niny”, 77 minut, bilety online:TUTAJ

– 16 lipca, godz. 10.00: „Gru i Minionki. Pod przykrywką”, 94 minuty, bilety online:TUTAJ

23 lipca, godz. 10.00: „Mukliki”, 81 minut, bilety online:TUTAJ

– 30 lipca, godz. 10.00: „Basia. Jestem w sam raz”, 45 minut, bilety online:TUTAJ

SIERPIEŃ:

– 6 sierpnia, godz. 10.00: „Orzeł i reszta”, 94 minuty

– 13 sierpnia, godz. 10.00: „Bamse. Malutka przygoda wielkiego misia”, 65 minut

20 sierpnia: tytuł zostanie podany w późniejszym czasie


Opisy filmów:

baner 1x1Wielka przygoda Niny
Reż.: Alain Gagnol, Jean-Loup Felicioli
polski dubbing
Francja, animacja, familijny, przygodowy, 77 min., 6+
Życie bystrej Niny zostaje wywrócone do góry nogami, gdy jej tata traci pracę. 10-latka przygotowuje plan, aby pomóc swojej rodzinie. Razem ze swoim przyjacielem i rezolutnym mówiącym jeżem planują odnalezienie skarbu ukrytego w opuszczonej fabryce.
Tata Niny zawsze potrafi podnieść ją na duchu, a jego opowiadania pobudzają jej bujną wyobraźnię. Wszystko się zmienia, gdy zostaje zwolniony z pracy w fabryce. Kiedy ich życie traci kolory, Nina obmyśla plan, jak pomóc swojej rodzinie. Wraz z sąsiadem Mehdim oraz zaczarowanym rysunkowym jeżem, którego poznała dzięki swojemu uzdolnionemu tacie, postanawia włamać się do opuszczonej fabryki. Wspólnie spróbują odnaleźć skarb ukryty przez chciwego właściciela budynku. Dzięki sprytowi i zaufaniu, którymi darzą się nawzajem, krok po kroku przybliżają się do swojego celu. Wielka przygoda właśnie się rozpoczyna!

Gru i Minionki: Pod przykrywką
Reż.: Chris Renaud
polski dubbing
USA, animacja, komedia, przygodowy, 94 min., b.o.
Gru, ulubiony super-złoczyńca świata, powraca w ekscytującej, nowej, mocno oczekiwanej odsłonie komedii animowanej .W 2022 roku w animacja „Minionki: Wejście Gru”, zarobiła prawie miliard dolarów na całym świecie. W tym roku 5 lipca zobaczymy nowy rozdział, w którym Gru i Lucy oraz ich córeczki: – Margo, Edith i Agnes – powitają nowego członka rodziny Gru juniora.
Gru będzie musiał zmierzyć się z nowym nemezis w postaci Maxime’a Le Mala i jego femme fatale, Valentiny.

Mukliki
Reż.: Marcus Dietrich
polski dubbing
Niemcy, animacja, przygodowy, 81 min., 6+
Dawno, dawno temu gdy jeszcze nie istniał internet Mukliki można było spotkać prawie wszędzie. Ale w nowym, nie całkiem wspaniałym świecie, te małe, sympatyczne stworzonka mają coraz trudniejsze życie. A to dlatego, że uwielbiają by wszystko wokół nich było trochę zabałaganione i poprzestawiane. Przecież trochę nieporządku jeszcze nikomu nie zaszkodziło, prawda? To jest opowieść o rodzinie Muklików, która od bardzo dawna zamieszkuje zakamarki pewnego sklepu spożywczego. Nie jest to uporządkowany supermarket ale mały sklep gdzie bałaganu jest tak w sam raz dla rozsądnych ludzi oraz… dla Muklików. Ale niestety nadchodzą zmiany i to wcale nie na lepsze. Nasi sympatyczni bohaterowie będą musieli przebyć długą drogę by znaleźć nowy dom.

Basia. Jestem w sam raz
Reż.: Marcin Wasilewski
polski dubbing
Polska, animacja, familijny, 45 min., 4+
Bystra Basia jest pełna uroku, energii i pasiastego humoru, dzięki czemu jej życie nigdy nie jest nudne! Uwielbia żelki i zwierzęta. Bardzo chciałaby mieć psa. Kocha swoich przyjaciół, braci oraz pluszowego Miśka Zdziśka, z którym nie rozstaje się ani na krok. Każdy dzień jest dla niej przygodą, podczas której uczy się czegoś nowego. Zakupy w centrum handlowym, dzień na placu zabaw i urodziny w muzeum? Będzie su-pe-ro-wo!
Serial „Basia” to różnorodne emocje i dużo humoru! Przygody ukochanej pięciolatki pomagają najmłodszym zrozumieć świat, zachęcają do odwagi w byciu sobą i pokazują, że wszyscy jesteśmy w sam raz. Odcinki serialu, które zobaczymy w trakcie seansów: „Basia i plac zabaw”, „Basia i urodziny w muzeum”, „Basia i alergia”, „Basia i moda”.

Przejdź do treści