TOPIELISKO. KLĄTWA LA LLORONY

gatunek: horror

produkcja: USA, czas trwania: 93

DZIŚ | 20:00
MANU. BĄDŹ SOBĄ!

gatunek: animowany/komedia/przygodowy

produkcja: Niemcy, czas trwania: 88

25.05.2019 | 16:00
SŁODKI KONIEC DNIA

gatunek: dramat

produkcja: Polska, czas trwania: 92

25.05.2019 | 18:00
POKÉMON DETEKTYW PIKACHU /3D DUB/ premiera

gatunek: animacja/fantastyczny/familijny

produkcja: USA/Japonia, czas trwania: 104

31.05.2019 | 16:00
MAGICZNY DYWAN

gatunek: animacja

produkcja: Dania, czas trwania: 81

31.05.2019 | 17:00
POKÉMON DETEKTYW PIKACHU /2D DUB/ premiera

gatunek: animacja/fantastyczny/familijny

produkcja: USA/Japonia, czas trwania: 104

31.05.2019 | 18:00
DZIKA GRUSZA

gatunek: dramat

produkcja: Turcja/Macedonia/Francja/Niemcy/Bośnia i Hercegowina/Bułgaria/Szwecja, czas trwania: 188

31.05.2019 | 19:00
TOLKIEN

gatunek: dramat/biograficzny

produkcja: USA, czas trwania: 112

31.05.2019 | 20:00
POKÉMON DETEKTYW PIKACHU /2D NAPISY/ premiera

gatunek: animacja/fantastyczny/familijny

produkcja: USA/Japonia, czas trwania: 104

01.06.2019 | 18:00
O OJCACH I SYNACH

gatunek: dokumentalny

produkcja: Niemcy; Liban; Syria; Katar, czas trwania: 96

13.06.2019 | 19:00
Aktualności
DKF: Jak rodzi się zło - dokument "O ojcach i synach" /13.06.2019/
23.05.2019
DKF: Jak rodzi się zło -  dokument

DKF Maciste zaprasza w dniu 13.06.2019 (godz. 19.00)  na ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie klubowe. Tym razem obejrzymy nominowany do Oscara dokument Talala Derkiego "O ojcach i synach". Prelekcję przed…

Czytaj więcej >

Repertuar
24
maja
piątek
25
maja
sobota
26
maja
niedziela
27
maja
poniedziałek
28
maja
wtorek
29
maja
środa
30
maja
czwartek
31
maja
piątek
01
czerwca
sobota
02
czerwca
niedziela
03
czerwca
poniedziałek
04
czerwca
wtorek
05
czerwca
środa
06
czerwca
czwartek
07
czerwca
piątek
08
czerwca
sobota
09
czerwca
niedziela
10
czerwca
poniedziałek
11
czerwca
wtorek
12
czerwca
środa
13
czerwca
czwartek
14
czerwca
piątek
15
czerwca
sobota
16
czerwca
niedziela
17
czerwca
poniedziałek
18
czerwca
wtorek
19
czerwca
środa
20
czerwca
czwartek
21
czerwca
piątek
22
czerwca
sobota
23
czerwca
niedziela
24
czerwca
poniedziałek
25
czerwca
wtorek
26
czerwca
środa
27
czerwca
czwartek
28
czerwca
piątek
29
czerwca
sobota
30
czerwca
niedziela
01
lipca
poniedziałek
02
lipca
wtorek
03
lipca
środa
04
lipca
czwartek
05
lipca
piątek
06
lipca
sobota
07
lipca
niedziela
08
lipca
poniedziałek
09
lipca
wtorek
10
lipca
środa
11
lipca
czwartek
12
lipca
piątek
13
lipca
sobota
14
lipca
niedziela
15
lipca
poniedziałek
16
lipca
wtorek
17
lipca
środa
18
lipca
czwartek
19
lipca
piątek
20
lipca
sobota
21
lipca
niedziela
22
lipca
poniedziałek