- Kino REGIS - https://kino.bochnia.pl -

KINO POD CHMURKĄ – edycja 2021

Tradycyjnie, w miesiące wakacyjnie w Amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia będa miały miejsce pokazy kina plenerowego. Tegoroczna edycja to cztery propozycje filmowe.

Obrazem, który 10 lipca (sobota) zainauguruje cykl będzie świetnie obsadzona polska komedia „Idealny facet dla mojej dziewczyny”. W filmie zobaczymy m.in. Marcina Dorocińskiego, Magdalene Boczarską, Izabelę Kunę, Krzysztofa Globisza, czy Danutę Stenkę.

Kolejne projekcje to lubiane przez publiczność (głównie młodzież) – horrory. „Nocne czuwanie” w reżyserii Keitha Thomasa zaplanowany jest na 24 lipca (przy pełni księżyca), zaś „Kobieta w czerni” z Danielem Radcliffem w głównej roli zobaczymy 21 sierpnia. Nowością, będzie dokument muzyczny, który z pewnością zainteresuje fanów muzyki hip-hopowej – „Skandal. Ewenement Molesty” w reżyserii Bartosza Paducha. Film jest historią kilku chłopaków, dorastających, na ursynowskim blokowisku w połowie lat 90., którzy postanowili założyć kultowy skład Mistic Molesta.

Szczegółowy harmonogram pokazów:

10 lipca, godz. 21.00 – „Idealny facet dla mojej dziewczyny” (komedia), 128 min
24 lipca, godz. 21.00 – „Nocne czuwanie” (horror), 88 min
7 sierpnia, godz. 20.30 – „Skandal. Ewenement Molesty” (dokument muzyczny), 69 min
21 sierpnia, godz. 20.30 – „Kobieta w czerni” (horror), 95 min

Wszystkie projekcje będą miały miejsce w Amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia w Bochni. W razie niepogody, seanse odbędą się w sali kameralnej MDK.


Organizatorzy: Miejski Dom Kultury w Bochni/Kino Regis
Wstęp wolny.